خبرهای دست دوم سیما

دیروز یه خبرنگاری از تعطیلی روزنامه ها و فیلترینگ از احمدی نژاد سوال کرد.

جواب آخرشون این بود: یه روز میان یه روز میرن.

یعنی که خیلی طبیعیه. من که اشکالی درش نمی بینم.

و این هم طبیعیه که سایت خبرگزاری فارس خیلی سریع بیاد بالا اما سایت بازیاب پیام میده که ترافیک سنگینه و مشکل داره تو بالا اومدن.

و البته طبیعیه که سایت رقیب احمدی نژاد فیلتر بشه.

در سیاست هدف از ایجاد خلا خبری چیست؟ مفاسد و منافع آن چیست؟

وقتی صدا و سیمای ضرغامی خبر شلوغی تهران رو یک شبانه روز پنهان می کنه حق نداره به خبرگزاریهای خارجی نسبت بزرگنمایی بده. کتمان حق نتیجه ای بهتر از این نداره.

جالب این جاست شبکه خبر سیمای ضرغامی دیروز یه کارشناس آورده بود که می گفت این انتخاب نشون داد که نسل دوم! انقلاب دلش خواسته اختیاراتش رو از نسل محافظه کار قدیم منتقل کنه به نسل خودش. یعنی این که کروبی و موسوی و رضایی همه نسل قدیمند و باید خودشان را کنار بکشند.

مگر پدران ما نسل قدیم نبودند؟

/ 4 نظر / 5 بازدید
قلم

هر شب ساعت 9 فریاد الله اکبر از پشت بامها. امروز ساعت 4 از میدان انقلاب تا میدان آزادی تظاهرات گسترده برای محکوم کردن دیکتاتوری و دروغ. لطفا به دوستانتان هم ارسال کنید.

میثم کربلائی

پس در آن هنگام که بر شما تسلط یابند ، باطل بر جای خود استوار شود ، و جهل و نادانی بر مرکب ها سوار ، طاغوت زمان عظمت یافته و دعوت کنندگان به حق اندک و بی مشتری خواهند شد . روزگار چونان درنده ی خطرناکی حمله ور شده و باطل پس از مدت ها سکوت نعره می کشد ، مردم در شکستن قوانین خدا دست در دست هم می گذارند و در جدا شدن از دین متحد می گردند و در دروغ پردازی با هم دوست و در راستگویی دشمن یکدیگرند . علی علیه السلام خطبه 108 نهج البلاغه

مایا

متاسفم از این همه حقارت و زشتی که در جامعه اتفاق می افتد و کسی به فکر نمی افتد که چرا دروغ به این بزرگی به این راحتی باور می شود؟!سخن پدربزرگ:دروغ هر چی بزرگتر،باورش راحت تر!

مایا

متاسفم از این همه حقارت و زشتی که در جامعه اتفاق می افتد و کسی به فکر نمی افتد که چرا دروغ به این بزرگی به این راحتی باور می شود؟!سخن پدربزرگ:دروغ هر چی بزرگتر،باورش راحت تر!