راهپیمایی 25 خرداد

چشمام درست می بینه؟

اگر این وقایع صحت داشته باشه؟

سیمای ضرغامی بازم پنهان کاری کرد؟

/ 3 نظر / 7 بازدید
بیژن آریا

درود بر گرامی همدل. در پی مشکلات به وجود آمده در انتخابات ریاست جمهوری 88 تاکنون نامه هایی را به 1.مجمع روحانیون مبارز 2.شیخ اصلاحات"مهدی کروبی" 3.حضرت آیة اللّه العظمى یوسف صانعى نوشته ام. بیانیه ای را هم آماده کرده ام برای وبلاگ نویسانی که به نتیجه انتخاات اعتراض دارند. اگر تو هم به نتیجه انتخابات اعتراض داری،می توانی پس ازخواندن آن بیاینه در وبلاگم،آن را مضا’ کنی. (نام ونشانی وبلاگت را بدهی تا در بخش"امضا’"قراردهم.) گرچه میدانم کسی توجهی به نوشتارهای ما نمیکند،ولی بهتر از دست روی دست گذاشتن می باشد. چشم در راه پاسخ تو هستم. شادوپیروزباشی. بدرود.

مرد نامرئی

فقط كافيست دكتر محمود احمدي نژاد دعوت به راهپيمايي كند كل ازادي خواهان جهان به حمايت از او راهپيمايي مي كنند اقاي خاتمي قدرت براي هميشه از دستت رفت سلام بر اصولگرايان و حاميان احمدي نژاد منتظر دعوت دكتر محمود احمدي نژاد هستيم تا جواب دندان شكن و حركت كوكورانه جز كوچكي از اين ملت را بدهيم و انها را از خواب بيدار كنيم درود بر جمهوري اسلامي ايران مرگ بر ضد ولايت فقيه لبيك يا خامنه اي

رضوان مرادی

نیازی به قدرت نمایی نیست. و نیازی به آزاده خواهان جهان نیست. مردم ایران همه شان آزاده خواه هستند و جنابعالی چون دشمن اتحاد هستی به صورت نامرئی وارد شدی. فرمان رهبر به عدم تحریک مهمه یا فرمان احمدی نژاد؟ همین چند تا خون هم زیادیه. امروز بعد از ظهر همه ملت جمع می شوند برای محکوم کردن اغتشاش. و ملت یعنی طرفداران هر چهار کاندیدا. لطفا این قدر به فکر تقسیم ملت نباشید. اگر طرف مقابل نمی فهمد شما که باید بفهمی؟ در ضمن فکر کنم حامیان رییس جمهور یک بار نمایش قدرت دادند: روز جشن "ملی" و شعارهایشان. اگر کم بود بفرمایید هر روز مانور قدرت دهید و در هر راهپیمایی یک اغتشاش برای فرصت طلبان. تلویزیونی که حق ملت است هم تقدیم شما. یادتان نرود که آمریکا با استفاده از ضعف ملت ها وارد خاکشان شد. مطمئن باشید من کسی نیستم که با این حرفهای بچه گانه تحریک بشم.