پایان یا آغاز؟

بدون طرفداری از هیچ جناحی:

١) احساس می کنم حتی اگر مردم معترض خواسته رهبری را تمکین کنند این بی اعتمادی هرگز ترمیم نخواهد شد. مگر آن که ... دولت خواسته مردم را تمکین کند که آن هم خلاف اقتدارش است و یک احتمال کاملا محال است. آن هم از کسانی که حتی حاضر به گفتن کلمه جادویی عذرخواهی نیستند.

٢) به قول زهرا در این یک هفته دولت وقت کافی داشته برای پنهان کردن تخلفات. تقلبی در کار نیست و سیب زمینی کار خودش را کرده. این زهرا هم که تخصص دارد در آیه یاس خواندن.

٣) یکی از دوستان که خودش با آمار و حسابداری آشناست می خواست به احمدی نژاد رای بدهد ولی در مناظره آخر وقتی فهمید که احمدی نژاد دارد زیرکی می کند و برای پنهان کردن ضعفهایش از آن یکی آمار استفاده می کند  پشیمان شد و به رضایی رای داد. در خانواده ما هم دو نفر پس از مناظره آخر رضایی را انتخاب کردند. اما ظاهرا آقای احمدی نژاد هنوز معتقدند مردم به مدیریت ایشان رای داده اند.

۴) خواستم یک بار دیگر بگویم که: صداقت یعنی هماهنگی گفتار با کردار و دروغ یعنی عدم تطبیق قول و عمل با هم. مردم حق دارند از دولت انتظار صداقت داشته باشند. اما نحوه بیان باید سنجیده باشد. قضیه یک فرد نیست. قضیه یک نظام است. همان طور که امثال روانبخش با نادیده گرفتن این مساله، خواستار محاکمه رییس جمهور قبلی هستند و انواع حملات را به ایشان کردند مردم معترض هم همان اشتباه را تکرار کردند. همه این ها بیش از صدمه به اشخاص، به کل نظام آسیب می رساند.

۵) مقام معظم رهبری اگر چه از حملات رییس جمهور به هاشمی انتقاد کردند. اما این مربوط به این انتخابات است. هنوز یادم نرفته انتخابات نهم را که هاشمی را پل قرار دادند برای رسیدن به اهدافشان.

۶) مدیرانی که مراسم تشییع سه مرجع را نتوانستند بدون حرف و حدیث اداره کنند چطور می توانند مدیریت چنین بحرانی را به عهده بگیرند؟ پس به ناچار، رهبر باید کارها را خاتمه دهد.

/ 5 نظر / 12 بازدید
Hamed

ما كشته نداديم كه ساكت بشينيم[ناراحت]

Hamed

ما كشته نداديم كه ساكت بشينيم[ناراحت]

سلام در مورد شماره 5 به نظر من نوشدارو بعد از مرگ سهراب بود و باز هم ایشان دستمایه خواهد شد و ظاهرا پل خوبی گیر اوردن در مورد 6 هم منظورتونو نفهمیدم ضمنا به رضایی رای دادم ولی نمیدونم به حساب ایشون شمرده شد یا نه؟

...

سلام نظر قبلی رو بی نام فرستادم من بودم[چشمک]