شرمنده از ...

اگر یک نفر دروغ می گوید تو باید با گناه دیگری پاسخ دهی؟ آلوده شدن به گناه برای کی و به خاطر چی؟ نمی بینی قرآن مومنان را نهی می کند از القاب زشت:و لا تنابزوا بالالقاب: یکدیگر را با القاب زشت نخوانید. بئس الاسم الفسوق بعد الایمان.

با شما نیستم ها... با این بی ادبم: (با عرض معذرت کمرنگش کردم)

حتما مطلب قبلی که درباره سخنرانی فاحشه فائزه هاشمی رفسنجانی بود خوانده اید حالا که هاشمی رفسنجانی کار رو به اینجا کشوند باید بهش بگیم که مردم کرمان که خود من هم یک کرمانی هستم به شدت از اینکه یک عنصری به نام هاشمی رفسنجانی در این مملکت وجود داره احساس شرمندگی میکنیم و بخاطر اینکه این شخص در یکی از شهرهایه استان کرمان به دنیا آمده از خودمون خجالت میکشیم ننگ شهرام جزایری برایه دیار کریمان بس بود با این ننگ خانمان سوز چه کنیم از همین جا به عنوان یک کرمانی اعلام میکنم که هاشمی تو لیاقت حمایت رهبری رو نداشتی و حیف حمایت ایشون از تو که اگه داشته جلویه این فاحشه ببخشید فائزه رو میگرفتی تو مایه ننگه کرمانی و مردم کرمان به خاطر وجود تو و تفکر تو و خانواده دروغگویه تو بشدت شرمنده ایران زمین هستن چرا دیار کریمان باید بخاطر تو شرمنده باشه چرا تو جلویه این فاحشه رو نمیگیری از همین جا به عنوان یک کرمانی اعلام میکنم مردم مهربان دیار کریمان بخاطر هاشمی و خانوادش و و ضررها و زیانهایی که این خانواده به ایران زمین به این خاک به این مردم زدن اظهار شرمندگی و تاسف دارن و امیدوارن که مردم ایران ما را به خاطر وجود هاشمی مواخذه نکنن که ما خود نیز از او و تبار او بیزاریم و باز هم امیدواریم که به زودی شیرینی و حلوایی مرگ او را بخوریم در فوت آیت الله بهجت خیلی ها بخاطر از دست دادن یک مرد با خدا یک عارف روشن ضمیر گریه کردن ولی مطمئنا در مرگ هاشمی رفسنجانی احدی گریه نخواهد کرد من خودم در اون روز شیرینی پخش میکنم و باز هم امیدواریم در آینده نزدیک شاهد عذر خواهی مردم یزد بخاطر خاتمی باشیم.
در پایان باید بگیم که چرا هاشمی به این وضع دچار شده :
امام حسین در صحرایه کربلا هر چه افراد کور دل رو نصیحت کردن فایده نکرد در آخر فرمودن بخاطر لقمهایه حرامی که خورده اید سخنم در شما اثر نمی کند.
واقعا برات متاسفیم هاشمی تو همون سردار سازندگی هستی شاید از اول اشتباه بود که به تو این لقبو دادن.
می تونستی جلویه دروغایه دخترتو بگیری ولی نخواستی خدا ازت نگذره.

از آن جا که مومنان باید یکدیگر را به حق سفارش کنند: (الذین آمنوا و عملوا الصالحات و تواصوا بالحق و تواصوا بالصبر)، این آیه را برایش نوشتم تا به خود آید. آزمونی است برای او تا ببیند آیا لقمه او حلال بوده است یا حرام؟

به نظر شما آیا یک کرمانی بی ادب مساوی است با مردم کرمان؟

/ 5 نظر / 8 بازدید
راه های کسب درآمد از اینترنت

درود به شما دوست عزیز وبلاگ زیبا، مفید و پر محتوایی دارید.لینک وبلاگ شما را با نام ب مثل باران در پیوند های وبلاگ خود قرار دادم. خوشحال میشم شما هم مارا بانام راه های کسب درآمد از اینترنت لینک کنید. قبلاً از همکاری شما صمیمانه ترین سپاس ها را داریم

حمید

متاسفانه در حال حاضر فضا در اختیار همین بی ادبهاست.واقعا لحن ایشون چقدر با لحن فاطمه رجبی و پروین احمدی نزاد فرق میکنه؟!

حمید

اختلاف نظر در مورد مسائل سیاسی یه موضوع کاملا طبیعیه. من هم واقعا قصد توهین به روحانیونو نداشتم اما اگه طوری نوشتم که باعث شده برداشت شما از مطلب من این بشه معذرت میخوام. واقعا خیلی باید کوته فکر باشم که یه صفتو به تمام افراد یک قشر اونم توی یه مطلب غیر طنز نسبت بدم. اما واقعا هدفم این نبوده. شاد و پیروز باشی.[خداحافظ]

یه دوست.

[گل][گل][گل] سلام [گل][گل][گل] دست مریزاد و خداقوت. ما هم www.taktazchat.com هستیم. حتما سر بزنین. امکانات جالبی داره. چت روم صوتی تصویری قوی و انجمن هم داره . [گل][گل][گل] به امید دیدار [گل][گل][گل]