مجوز تجمع

عصر دوشنبه؛
تجمع اعتراض آمیز طلاب و فضلای حوزه علمیه قم برگزار می شود

خبرگزاری رسا ـ طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در اعتراض به تحرکات و اغتشاش های اخیر عصر روز دوشنبه از مدرسه فیضیه قم تا جامعه مدرسین حوزه علمیه قم راهپیمایی و در مقابل این نهاد تجمع خواهند کرد.


پایان خبر - خبرگزاری رسا

 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با انتشار اطلاعیه از برگزاری یک تجمع قانونی در اعتراض به تحرکات و اغتشاش های اخیر خبر دادند.
 
بر اساس این اطلاعیه طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، عصر روز دوشنبه، 25 خرداد ماه از ساعت ١٨ از مدرسه فیضیه قم تا ساختمان جامعه مدرسین حوزه علمیه قم راهپیمایی و در مقابل این نهاد تجمع خواهند کرد.
 
طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در این اطلاعیه آورده اند: طلاب عزیز و حماسه‌ساز حوزه علمیه قم در این روزها که شاهد نامه پراکنی‌های گوناگون در ایجاد التهاب، تشنج و اغتشاش در سطح جامعه پیروز و سرافراز اسلامی هستیم و بعضی می‌خواهند شیرینی یوم‌الله 22 خرداد را به کام امت اسلامی تلخ کنند، ما روحانیت حماسه‌ساز حوزه علمیه قم، بنابر فرامین ولایی امام عظیم‌الشان و مقام معظم رهبری که فرمودند: در مواقع فتنه و نیاز به حرکت‌های اساسی و حماسی، ملجا و پناهگاه خود را جامعه محترم مدرسین قرار دهند و از آن استوانه‌های علم و جهاد، اسلام ناب را جویا باشند، برای کسب تکلیف از مدرسه مبارکه فیضیه به سوی دفتر جامعه محترم راهپیمایی خواهیم داشت.
/ 1 نظر / 4 بازدید