نتایج واقعی انتخابات

لینک خبر: http://www.sedayezanan.com/component/content/article/11-etekhab88/555-2009-06-14-10-22-10.html

صدای زنان - ابراهیم امینی عضو هیئت رئیسه مجلس ششم و عضو بلند ستاد مهدی کروبی نتایج واقعی انتخابات ریاست جمهوری دهم را اعلام کرد.
امینی در نامه‌ای طاب به ملت نوشت:دوستان عزیز این آمار واقعی آرای مردم ایران است. آرایی که امانت بود دردستان زالوصفتان چسبیده به قدرت. آرایی که باید مانند ناموس حفظ میشد و نشد. من خودم به عنوان حقوق بگیر دولت، مانده ام که حقوقی که برآمده از قانون فردی است که به واسطه تقلب به پست اول اجرایی کشور تکیه کرده است.
حلال است یا حرام؟

نتایج انتخابات و رای وافعی ملت به این شرح است:
فراد واجد شرایط رای: 49322412
افراد شرکت کننده در انتخابات: 42026078
تعداد آرای باطله: 387161
میرحسین موسوی خامنه: 19075623
کروبی: 13387104
محمود احمدی نژاد: 5698417
محسن رضایی میرقائد: 3754218

 

پ.ن.ن

آقای ابراهیمی!‌ از شما بعیده!!!نیشخند

/ 2 نظر / 10 بازدید
خالد

آغازی بر به گُه سپاری اسلام ملت نشان داد که مردم نه تنها به حکومت اسلامی "نه" میگویند و از آن بیزارند بلکه به هیکل اسلام و متولیان آن هم می رینند. پیام این انتخابات این بود که کار اسلام و حکومت اسلامی در ایران تمام است. سردمداران مسلمان حکومت اسلامی که با آغاز حکومت خود گور اسلام را در ایران کندند دیروز گواه به گور نهادن لاشه بوگندوی این دین پلید بودند. از قرار معلوم این گورکنان مسلمان اسلام می خواند تا پایان مراسم بر سر این گور بمانند، بر سر اینکه کدامین جناح دعای نکیر و منکر را برگوش این میت هزارچهارصدساله بخواند باهم اختلاف دارند ولی هردو جناح خامنه ای را برای خواندن نماز میت قبول دارند. باری به این گورکنان مسلمان قول میدهیم که بزودی گور این میت را به همراه گورکنان و پیشنماز آن و مشایعت کنندگان حلواخور آن از ملی مذهبی ها گرفته تا اتحاد جمهوری خواهان با گُه ملت خواهیم پوشاند.

رضوان مرادی

خالد دانمارکی عزیز ادب مرد به زدولت اوست به خاطر خودش نه به خاطر دیگران. بد دهانی فقط شخصیت خودت رو پایین میاره. دردی ازت دوا نمیکنه. باور کن اگه عقده ات خالی می شد همون دفعه اول خالی میشدی. نشانه ضعفه.